UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваВіднімання виду 420 – 70. Розширена задача на зведення до одиниці (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось669
Скачало68
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок-змагання з математики. 3 клас

 

ТЕМА: Віднімання виду 420 – 70. Розширена задача на зведення до

одиниці.

 

МЕТА: Ознайомити учнів з прийомами віднімання круглих десятків від

трицифрових чисел з переходом через розряд; удосконалювати вміння

розв’язувати вправи і задачі на застосування вивчених випадків

арифметиних дій, формувати вміння розв’язувати розширені задачі на

зведення до одиниці; виховувати бажання дотримуватися здорового способу

життя.

 

Хід уроку:

 

ОРГАНІЗАЦІЙНА ЧАСТИНА:

 

Встаньте , діти, всі скоріш, посміхніться всі миліш.

 

Привітайтесь: „Добрий день!” Бо дзвінок нам дав наказ-

 

Працювати час настав. Тож і ми часу не гаймо

 

Математику вивчаймо.

 

- Чого очікуєте від сьогоднішнього уроку?

 

ПЕРЕВІРКА ДОМАШНЬОГО ЗАВДАННЯ:

 

1) № 633, № 634 - РОБОТА В ПАРАХ,

 

Завдання : Обміняйтеся зошитами і перевірте домашнє завдання один у

одного. Якщо завдання виконане правильно поставте знак оклику.

 

Хто отримав знак оклику?

 

2) Індивідуальна робота на картках.

 

КАРТКА1.

 

6 . 7 – 18

 

460 +8 . 5

 

1м – 15 см

 

У городки грало 4 хлопчика, а у волейбол – на 8 більше, У скільки разів

більше хлопчиків грало у волейбол , ніж у городки?

 

КАРТКА2

 

570 + 5 . 6

 

8 . 7 – 6 . 4

 

1кг – 200 г

 

За одну годину пішоход проходить 4 км, за скільки він може пройти 20 км?

 

УСНИЙ РАХУНОК:

 

1. ГРА „ ЖИВІ ЧИСЛА”

 

Завдання: Із цифр 9, 7, 2 утвори шість трицифрових чисел.

 

Розстав їх у порядку зростання і прочитаєш слово.

 

279 297 729 792 927 972

 

ф у т б о л

 

- Яку гру називають футболом?

 

- Які ще ігри з м’ячем ви знаєте?

 

- Які футбольні клуби вам відомі?

 

( Італія – „Мілан”, Іспанія – „ Барселона”, Англія – „ Ліверпуль”, Київ

– „ Динамо”, Донецьк – „ Шахтар”)

 

- Назвіть відомих вам футболістів.

 

Олег Блохін - тренер „ Динамо”,

 

Андрій шевченко – капітан „ Динамо”, провів 61 гру, забив 27 голів.

 

Ребров, Воронін, Шевчук.

 

- Які риси характеру виховує футбол?

 

( спритність, швидкість, увагу, кмітливість, почуття дружби, силу волі,)

 

 

Отже, девізом нашого уроку будуть слова:

 

Дає здоров’я – спорт, вагу – солодкий торт,

 

Мед – працьовиті бджоли, знання – глибокі – школа.

 

Рух – джерело здоров’я, робота мязів тіла, а розум ова праця – робота

мозку та органів чуття. Народна мудрість говорить: „ Нема більшого

багатства, як здоров’я ваше”. Лікар і видатний вчаний Ральф Грінс, у

своїх роботах писав:-

 

„ Досконале й квітуче здоров’я є природним станом життя . Бог ніколи не

створював хвороб – це творіння людей. Хвороби виникають від того, що

люди порушують закони, за якими вони повинні жити,”

 

Отже , корисно займатися спортом,розвивати розум, тож на уроці

математики ми будемо розвивати увагу, кмітливість, швидкість рахунку,

логічне мислення, почуття дружби.

 

А щоб на уроці було цікаво пограємо в математичний футбол.

 

1. Математичний марафон „ Цікаві задачі”

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ