UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваНема без корення рослини, а нас людей, без Батьківщини (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1734
Скачало132
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок - телепередача

 

2 клас

 

Тема: Нема без корення рослини, а нас людей, без Батьківщини.

 

Мета: Виховувати любов до Батьківщини, викликати у дітей почуття

гордості за неї, удосконалювати навички виразного читання, переказу,

розвивати увагу, збагачувати словниковий запас, діалогічне мовлення,

виховувати повагу до народних символів і сумісної праці.

 

Обладнання: Карта України, демонстраційна таблиця з символами України,

роздатковий матеріал: квіти - ромашки, волошки, маки; макет телевізора,

мікрофон, карточки із завданнями, ілюстрації "Львів - у минулому, і

сучасності", ілюстрація "Калина",мультимедійний диск «Я і Україна».

 

Хід уроку

 

I. Вступне слово вчителя.

 

- Кожний народ створив десятки тисяч слів. Одні з них звучать гордо і

тривалий час існують у мові, інші поступово зникають.

 

Але є слова, які можуть зникнути лише тоді, коли зникне сам народ, що

створив їх. Одне з них - Батьківщина.

 

- Що або кого ви уявляєте, коли чуєте слово Батьківщина? Батьківщина -

це отча земля, наш рідний край, місце, де ми народилися, уперше побачили

світ, почули колискову пісню, рідну мову, відчули любов і ласку. Вона

для кожного з нас одна, як і мама, адже:

 

(Звучить запис пісні " "Виростеш ти, сину". )

 

"Можна все на світі вибирати, сину,

 

Вибрати не можна тільки Батьківщину".

 

 

II. Виразне читання вірша А. Костецького "Батьківщина".

 

(Звучить музика" Виростеш ти, сину" )

 

8 учнів виходять до дошки і по одній строфі розказують напам'ять вірш

"Батьківщина"

 

2 останні строфи - всі разом.

 

 

III. Повідомлення теми уроку.

 

Вчитель читає вірш М.Чернявського "Рідний край",

 

повідомляючи тему уроку. Тему уроку записано на дошці.

 

- Урок в нас сьогодні "Урок - телепередача" Прошу диктора оголосити

програму передач.

 

Виходить учень, сідає за макет телевізора і зачитує програму

телепередач.

 

1. Новини.

 

2. Читаємо разом.

 

3.Мультимедійний перегляд ( про народні символи України).

 

4.Студія юних дикторів.

 

5. Творча сторінка - проба пера.

 

6. Мозковий штурм.

 

7. Фізична хвилинка.

 

8. Мандрівка Львовом.

 

9. Пісня і Україна - завжди поруч.

 

 

1. Новини

 

До телевізора виходить телеведучий і починає прямий ефір у студії.

 

- Сьогодні у нас на прямому зв'язку наш спеціальний кореспондент (ім'я,

прізвище), який продовжить нашу тему про Україну та її символи.

 

(Спочатку телеведучий веде інтерв'ю зі своїм колегою, а потім журналіст

підходить до гостей).

 

- Що для вас означає слово Батьківщина?

 

- Які ваші улюблені українські свята?

 

- Які ви знаєте українські символи - рослини?

 

 

2. Читаємо разом.

 

Читання вірша Д.Павличка "Де найкраще місце на землі".

 

•Діти читають по одній строфі в парі. Останні дві строфи читають всі

хором.

 

•Прочитати рядки, в яких висловлено головну думку вірша.

 

 

3. Мультимедійний перегляд .

 

•Читання тексту В.Скуратівського "Калина".

 

(Учні виходять до телевізора і читають текст,

 

періодично відриваючи погляд, щоб подивитися на глядачів),так як це

роблять диктори телебачення.

 

 

5. Творча сторінка - проба пера.

 

Діти діляться на групи за допомогою квіточок: ромашки,

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ