UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваУкраїнська народна казка «Дрізд і Голуб» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось2409
Скачало146
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок. Добре того вчити, хто хоче все знати

 

Українська народна казка «Дрізд і Голуб»

 

Мета: вдосконалювати навички читання казок, вчити інтонувати мову

дійових осіб, вживати логічні наголоси в речення, розвивати фантазію і

уяву, артистичні здібності; виховувати доброзичливість, шанобливе

ставлення до оточуючих, до природи, потребу піклуватися про тварин,

позитивне ставлення до знань.

 

Обладнання: малюнок сонечка з промінцями-словами, конвертики із

завданнями кожному учневі, «віконце» - віконце.

 

Хід уроку

 

І. Організація класу.

 

Ясне небо голубе,

 

А на ньому сонце золоте пливе.

 

І хмаринки-човники пливуть.

 

Нам хороший день вони несуть.

 

Сонце шле свої вітання

 

І найкращі побажання,

 

Щоби ви скоріш міцніли,

 

Гарно всі читати вміли.

 

А для того вам усім

 

Сонце посила уклін.

 

 

(На дошці вчить кріпить малюнок сонечка з промінцями. Кожен учень знімає

собі промінець і отримує завдання.)

 

Ввічливий

 

Уважний

 

Старанний

 

Працьовитий

 

Наполегливий

 

Розумний

 

 

- Отже, сьогодні у мене на уроці працюють розумні, старанні, ввічливі,

уважні, наполегливі і працелюбні учні. Вони ж бо, напевне, швидко

впораються із завданням, яке їм надіслало Сонечко.

 

 

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

 

Двоє сірих мишенят

 

Працювати не хотять.

 

Все пустують, все танцюють,

 

Півника прохань не чують.

 

До роботи - геть не годні,

 

То ж лишилися голодні.

 

Як же звати мишенят?

 

Хто ж бо знає із малят?

 

(Круть і Верть)

 

Тестові завдання

 

1. Де знайшов півник колосок?

 

а) На полі;

 

б) у дворі.

 

2. Що треба було зробити з колоском?

 

а) Обмолотити;

 

б) висушити.

 

3. Куди відніс Півник зерно?

 

а) В дім;

 

б)до млина.

 

4. Що зробили з зерна?

 

а) Тісто;

 

б) борошно.

 

5. Що пік Півник?

 

а) Бублики;

 

б) пиріжки.

 

6. За що були покарані мишенята?

 

а) За заздрощі;

 

б) за ледарство.

 

 

ІІІ. Оголошення теми та завдань уроку.

 

- Подивіться в чарівне віконце і спробуйте назвати тему сьогоднішнього

уроку.

 

 

Добре того вчити

 

Знати хто

 

Хоче все

 

 

 

 

- Розгляньте запропоновані на урок завдання. Що б ви ще хотіли

доповнити?

 

 

ІV. Мовленнєва зарядка.

 

1. Фонетична зарядка.

 

- Як співають пісеньку без слів?

 

- Як колише мама дитятко?

 

- Як співає півень?

 

- А як соловейко?

 

- А як співають риби?

 

 

д

 

ш

 

*

 

V

 

 

 

Ю

 

2. Фонетичні вправи.

 

«Понюхай квіточку».

 

«Задмухай свічку».

 

«Зігрій в руці пташечку».

 

 

3. Розчитування (за таблицею складів).

 

 

4. Складання чистомовки з наступним доповненням.

 

На-на-на – бачив я … (слона).

 

Ні-ні-ні – посміхнувся він … (мені).

 

Ну-ну-ну – дуже вдячний я … (слону).

 

 

V. Робота над казкою «Дрізд та голуб».

 

Довідкове бюро

 

1. Розповідь про дрозда і голуба.

 

- Як ви турбуєтесь про птахів?

 

 

Фізкультхвилинка

 

Хто ж там, хто вже там втомився

 

І наліво нахилився?

 

Треба дружно всім нам встати,

 

Фізкультпаузу почати.

 

Сонце спить, небо спить,

 

Навіть річка не шумить.

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ