UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75855
останнє поновлення: 2016-12-09
за 7 днів додано 17

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваУкраїнська народна казка «Рукавичка» (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось5992
Скачало174
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок. Казкові пригоди

 

Тема. Українська народна казка «Рукавичка»

 

Мета: поглиблювати знання дітей про казку як вид усної народної

творчості. Працювати над виразним, правильним читанням; розвивати

навички читання тексту в особах; правильно інтонувати речення,

переказувати казку близько до тексту, розвивати зв’язне мовлення,

мислення, артистичні здібності учнів. Виховувати дружбу, любов до

природи.

 

Обладнання: запис казки «Рукавичка», індивідуальні складові таблиці для

розчитування, картка для читання «Без зупинок», картка з анаграмами,

бутафорний мікрофон, картка з ребусом, з малюнками рукавичок, ілюстрації

до казки.

 

Тип уроку: комбінований.

 

Форми роботи: колективна, групова, індивідуальна.

 

Хід уроку

 

І. Організація класу.

 

- Дзвоник всім нам дав наказ:

 

До роботи швидше в клас.

 

Тож, і ми часу не гаймо –

 

Працювати починаймо.

 

- Кому дозволено сісти першим? (Дівчаткам)

 

- Так, спочатку краса, а потім – сила.

 

- А тепер пригадайте правила роботи на уроці.

 

- Сидимо – (учні доповнюють: рівно).

 

Працюємо – (старанно).

 

Читаємо – (правильно і виразно).

 

Відповідаємо – (чітко).

 

ІІ. Вправи для вдосконалення навичок читання.

 

Мовна розминка.

 

Фонетична зарядка.

 

1. – А де ж наш пустун-язичок?

 

Заховався за біленький тиночок,

 

Ліг на бочок і мовчок.

 

А ми його зараз розбудимо.

 

- Поплямкали губками.

 

- Поклацали зубками, щоб міцнішими були.

 

- Посичали гускою: с – с – с.

 

- Подзижчали комариком: дз – з – з.

 

- Подирчали трактором: др. – р – р.

 

- Пошуміли вітерцем: ш – ш - ш.

 

2. Розчитування за складовою таблицею.

 

3. Читання слів «Без зупинок»:

 

рис – приз кіт - кріт

 

сук – стук оси - коси

 

мак – смак зал- залп

 

тук – стук рис – приз .

 

4. Робота над скоромовкою.

 

Щіткою чешу щеня,

 

Буде чистим пес щодня.

 

ІІІ. Перевірка домашнього завдання.

 

Тести

 

1. Твір «Вовк та козенята» є:

 

а) оповідання;

 

б) казка.

 

2. Хто головні герої твору?

 

а) вовк, коза, козенята;

 

б) вовк, лисиця, козенята.

 

3. Як козенята дізналися, що то була не їхня матір?

 

а) козенята впізнали вовка за зовнішнім виглядом;

 

б) козенята впізнали вовка по голосу.

 

4. Скільки у кози було дітей?

 

а) шестеро;

 

б) семеро.

 

5. Куди ходила коза?

 

а) у поле відпочивати;

 

б) у ліс за їжею.

 

6. За що коза похвалила дітей?

 

а) за те, що вовкові дверей не відчинили;

 

б) за те, що до вовка не відзивались.

 

7. Чому козенята залишились живі?

 

а) тому що вовкові вони не смакували;

 

б) тому що вони були слухняними і виконували вказівки мами.

 

8. Чому цей твір казка?

 

а) тому що її люблять розповідати бабусі;

 

б) тому що вона розпочинається словами: «Була собі…».

 

ІV. Повідомлення теми та визначення завдань уроку.

 

- Сьогодні м з вами завітаємо до нової казки. Якої? Розшифруйте анаграму

і дізнаєтеся.

 

к а р к у а ч и в

 

- Подумайте і скажіть, чого б ви хотіли навчитися на уроці?

 

«Мікрофон включено» (діти говорять в бутафорний мікрофон і передають

його один одному).

 

V. Робота над казкою «Рукавичка».

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ