UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваВправи на закріплення вивчених таблиць множення і ділення (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось1473
Скачало97
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок математики у 3 класі

 

Тема: Вправи на закріплення вивчених таблиць множення і ділення.

 

Мета: Закріпити вивчені  табличні випадки множення і ділення,     

вдосконалювати  обчислювальні  навички,  вміння розв’язувати  рівняння,

задачі  на  кратне порівняння , розвивати   уважність,  швидкість  

мислення,   виховувати інтерес до вивчення математики, здійснювати

профорієнтаційну роботу.          

 

Обладнання: опорні схеми, комп’ютер, тестові завдання, карточки з

дидактичним матеріалом.

 

Тип уроку: урок застосування знань і формування вмінь

 

Список інформаційних джерел:

 

1.     Програми для середньої загальноосвітньої школи 1-4 класи. К.:

«Початкова школа», 2006.

 

2.     Богданович М.В. Математика:Підручник для 3 класу. - К.: «Освіта»,

2003.

 

3.     Будна Н.О., Вацик Г.Б. Збірник задач і тестів з математики.3

клас:Практичний матеріал для вчителів початкових класів та самостійної

роботи учнів .- Тернопіль: «Навчальна книга - Богдан», 2006 .

 

4.     Корчевська О., Кордуба Н. Збірник рівневих завдань з математики.3

клас. -  Тернопіль: «Підручники і посібники», 2006 .

 

Структура уроку:

 

І.Організація класу.

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

 

ІІІ. Мотивація учіння і повідомлення теми.

 

ІV. Осмислення знань.

 

V. Самостійне виконання завдань учнями.

 

VІ. Підсумок уроку.

 

VІІ. Повідомлення домашнього завдання.

 

Хід уроку

 

І. Організація класу.

 

Діти! У нас сьогодні ніби свято,

 

гостей зібралося багато.

 

Ану ж на них ви подивіться

 

І веселенько усміхніться.

 

А тепер тихенько поверніться,

 

один одному всміхніться,

 

На урок старання не забудьте взяти,

 

Сядьте всі рівненько , будем починати.

 

ІІ. Перевірка домашнього завдання.

 

- Серед поданих на дошці чисел, виберіть те, що відповіддю вашої

домашньої задачі №261.

 

41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ,50

 

(Відповідь – 42).Яка буде обернена задача?

 

ІІІ. Мотивація учіння і повідомлення теми.

 

- Сьогодні у нас буде незвичайний урок. Ви знаєте, що наша школа – це

спеціалізована школа з поглибленим вивченням основ економіки і права.

Вона готує учнів до майбутнього життя, допомагає набути знань і навичків

, які потрібні людям таких професій, як бухгалтер, економіст,

підприємець. От сьогодні ми будемо працювати не просто в класі, а в

офісі «Юний математик».В якому є 3 відділи: бухгалтерський, економічний,

фінансовий.

 

Щоб бухгалтером, економістом, фінансистом стати,

 

Потрібно перш за все математику добре знати.

 

- Щоб робити розрахунки, треба швидко і правильно рахувати. Як ви

думаєте, що ми будемо робити? ( Вдосконалювати обчислювальні навички, а

саме закріпимо табличні випадки множення і ділення, порядок дій у

виразах, а також вміння розв’язувати задачі.)

 

         - Під час вашої роботи вашими вірними помічниками нехай будуть

уважність, кмітливість, швидкість мислення. Для цього проведемо

психологічний тренінг.( Очі заплющені)

 

Увага зароджується,

 

Увага розвивається ,

 

Неуважність покидає мене,

 

 Я буду уважний

 

ІV. Осмислення знань.

 

         1.Хвилинка каліграфії.     

 

Обов’язково в усіх документах  зазначається дата. Давайте і ми запишемо

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ