UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 15

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЗображення на площині \"Чарівний світ метеликів\" (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось761
Скачало77
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Урок образотворчого мистецтва в 1 класі

 

ТЕМА. Зображення на площині "Чарівний світ метеликів"

 

МЕТА. Дати певний об'єм знань про життя метеликів, про характерні

особливості будови комах; закріплювати під час виконання роботи

поняття про виражальні можливості теплих та холодних

кольорів; розвивати в учнів у процесі

художньо-естетичного виховання сприйняття, вміння бачити прекрасне у

природі та мистецтві; образне мислення, фантазію; виховувати чуйне

ставлення до природи, викликати бажання зберегти, її красу.

 

МЕТОДИЧНО-ДИДАКТИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: малюнки вчителя на дошці та на

папері, папір, олівець, акварельні або гуашеві фарби, іграшка-гусеничка,

3 кольори для групової роботи, 3 чарівники, таблиці "Метелики", 3

малюнки - знайди помилку, релаксійний музичний запис.

 

ТЕХНІКА ВИКОНАННЯ: кляксографія

 

ХІД УРОКУ:

 

І. Етап орієнтації (організація класу у колі)

 

1. Сьогодні у нас незвичайний урок.

 

У світ природи зробимо крок.

 

Ми з творчістю стрічались вже не раз,

 

З метеликами завіта вона до нас.

 

Це - творчості час, фантазії час.

 

Цікаве завдання чекає на вас.

 

2. Давайте пограємо в гру "Пінг-понг", яка допоможе нам згадати матеріал

минулого уроку.

 

Дидактична гра-розминка «Пінг-понг» (вона дозволяє перевірити рівень

готовності учнів до уроку, коротко повторити попередній, матеріал;

сконцентрувати увагу, вплинути на самооцінку учнів, задати темп, сприяти

формуванню комунікативних умінь)

 

Я пропоную вам сьогодні цікаву гостю - маленьку кольорову гусеничку,

той хто візьме її в руки повинен дати одну відповідь на питання.

Нагадую, що, у разі необхідності, можна звернутися по допомогу до

"рятівників", передавши їм м'яч зі словом «допомога», а ними сьогодні

будуть Надійка та я.

 

Питання:

 

· Як називається невеличка дерев'яна дощечка, на якій художник

змішує фарби, під час роботи? (палітра)

 

· Які основні кольори ви знаєте? (червоний, жовтий, синій)

 

· Кольори яких відтінків належать до теплої кольорової гами?

(червоного, жовтого, оранжевого) Кольори яких відтінків належать до

холодної кольорової гами? (синього, блакитного, зеленого, фіолетового)

 

- Скажи мені, художник,

 

Якого кольору дощик? (відповідь)

 

Якого кольору вітер? (відповідь)

 

Якого кольору вечір? (відповідь)

 

Скажи якого кольору

 

Зима (відповідь), весна (відповідь) та літо? (відповідь)

 

- Який з кольорів вам здається найвеселішим?... найпохмурішим?...

чарівним?...

 

теплим?... холодним?... загадковим?

 

ІІ. Етап цілепокладання мети

 

- Шановні діти, як ви гадаєте, чи зможе наша гусеничка-чарівниця у будь

яку мить перетворитися на яскравого веселкового метелика? (Я гадаю, що

зможе)

 

- Дійсно зможе, але з допомогою вашою та ваших олівців, пензликів, фарб.

 

Вправа "Очікування"

 

- Діти, чого ви очікуєте від уроку? (Учні по черзі розповідають про

свої очікування).

 

ІІІ. Етап проектування

 

- Запрошую вас до роботи в класі

 

Не просто слухати, а чути.

 

Не просто дивитись, а бачити.

 

Не просто відповідати, а міркувати.

-----> Page:

0 [1] [2]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ