UkrReferat.com
найбільша колекція україномовних рефератів

Всього в базі: 75843
останнє поновлення: 2016-12-04
за 7 днів додано 10

Реферати на українській
Реферати на російській
Українські підручники

$ Робота на замовлення
Реклама на сайті
Зворотній зв'язок

 

ПОШУК:   

реферати, курсові, дипломні:

Українські рефератиРусские рефератыКниги
НазваЧарівна квітка (урок)
Автор
РозділПедагогіка, виховання, реферат, курсова
ФорматWord Doc
Тип документуРеферат
Продивилось481
Скачало66
Опис
ЗАКАЧКА
Замовити оригінальну роботу

Чарівна квітка

 

Урок з образотворчого мистецтва у 1-му класі

 

Цілі: навчальна - сформувати знання про основні та похідні кольори,

відкрити нову властивість кольорів, учити планувати малюнок на аркуші

паперу; розвивальна - розвивати творчі здібності, фантазію, уяву дітей,

формувати навички культури поводження з матеріалами та інструментами;

виховна - виховувати прагнення до творчості, здатність естетичного

сприймання та оцінювальної діяльності.

 

Завдання до уроку

 

1. Участь у бесіді, спостереження та сприйняття нового матеріалу.

 

2. Ознайомлення з поняттям "основні кольори".

 

3. Утворення похідних кольорів за допомогою зміщування фарб.

 

4. Практична творча робота - компонування квітки на площині аркушу.

 

Обладнання: ілюстрація із зображенням лісової галявини, трьох кольорових

будиночків; таблиці основних і похідних кольорів; схеми та малюнки із

зображенням квітів.

 

Матеріали: два аркуші білого паперу, гуашеві фарби, пензлі (широкий та

тонкий), палітра, тичок.

 

Методи та прийоми, що використовуються вчителем на уроці:

 

- розповідь;

 

- пояснення;

 

- демонстрація наочності;

 

- організація сприймання;

 

- стимулювання творчої діяльності учнів;

 

- демонстрування прийомів роботи в певній техніці;

 

- спостереження;

 

- порівняльний аналіз.

 

 

Види діяльності учнів на уроці:

 

- пізнавально-оцінна;

 

- сприймання;

 

- образотворча;

 

- участь у бесіді.

 

 

Структура уроку

 

І. Організаційна частина (1 хв).

 

ІІ. Повідомлення теми, мети, завдань уроку й мотивація навчання (1 хв).

 

ІІІ. Робота над темою уроку (15 хв).

 

IV. Самостійна творча діяльність учнів (15 хв).

 

V. Підбиття підсумків уроку й повідомлення домашнього завдання (3 хв).

 

 

ХІД УРОКУ

 

 

Частини І, ІІ, ІІІ.

 

 

Активізація уваги та сприймання

 

 

Учитель. Давайте спробуємо уявити себе на сонячній лісовій галявині.

Навколо нас багато яскравих квітів, духмяних трав, дзвінкоголосих

птахів. А там, за зеленню кущів, подивіться, ви бачите - ховаються три

різнокольорових будиночки: жовтий, синій та червоний?! У них живуть три

кумедних кольорових гноми:

 

Гноми весело співали

 

І будинки фарбували.

 

Любі друзі, поможіть,

 

Де чий дім, мені скажіть!

 

 

Як ви гадаєте, який гном живе в жовтому будиночку?

 

Який у синьому?

 

А хто, на вашу думку, господар чудової червоної хатинки?

 

Відповіді дітей.

 

 

Викладання нового матеріалу, тренувальні вправи на змішування фарб та

утворення похідних кольорів.

 

 

Учитель. Запам'ятайте, що три кольори, якими гноми розфарбували свої

будинки: жовтий, синій та червоний, - називаються основними. Ніяким

чином їх не можна утворити шляхом змішування інших кольорів, які б фарби

ви не змішували між собою. Але з основних можна отримати інші кольори,

якщо змішувати їх один з одним. Ви самі можете створити це диво і

побачити, які кольори утворяться в результаті змішування фарб.

 

 

Для цього великий пензель змочіть у воді. Прикладіть його до ганчірки,

потім візьміть із баночки жовту фарбу й покладіть її на палітру. Тепер

обов'язково треба промити пензель у воді і знову прикласти його до

-----> Page:

0 [1]

ЗАМОВИТИ ОРИГІНАЛЬНУ РОБОТУ